כל מה שצריך לדעת על מקלחות ניידות

מקלחת

מקלחון נייד הוא מקלחון שניתן להשתמש בו במקומות שונים. ניתן למצוא את המקלחות הללו באתרי קמפינג, אתרי בנייה ובמקומות חיצוניים אחרים. מקלחונים ניידים עשויים לרוב מפלסטיק וקלים להובלה.

מקלחון נייד יכול להיות בעל צינור או זרבובית שמתחברים לברז של כיור או לצינור המים. לאחר מכן המקלחת הניידת תשחרר את המים על המשתמש. מקלחות ניידות עשויות לכלול גם מיכל המאחסן מים אשר מחוממים לפני שהם משתחררים על המשתמש.

החומרים למקלחון נייד תלויים באיזו סוג של סביבה הוא ישמש ובאיזו תדירות הוא יועבר. מקלחון נייד מסוג קמפינג עשוי להשתמש בפלסטיק בעוד שאחד לבנייה עשוי להשתמש במתכת או בפיברגלס מכיוון שהם חומרים עמידים יותר ופחות סביר להישבר כאשר נופלים או נתקלים במשהו קשה.

מקלחונים ניידים הם לא המצאה חדשה. הם קיימים כבר יותר מ-60 שנה.

המקלחון הנייד הראשון הוצג בשנות ה-60 והוא נקרא "The Shower-ette". זה היה מקלחת יד קטנה שניתן להשתמש בה בחללים קטנים כמו דירות או חדרי מעונות. כיום, ישנם סוגים רבים ושונים של מקלחונים ניידים בשוק.

איך מקימים מקלחות ניידות

הקמת מקלחת ניידת אינה קלה כפי שהיא נשמעת. אתה צריך לוודא שיש לך את הכלים והחומרים הנכונים לפני שתתחיל את הפרויקט.

ראשית, תצטרך צינור וראש מקלחת. גובה ראש המקלחת צריך להיות לפחות שישה מטרים מהקרקע. אתה גם צריך להיות סוג של מערכת תמיכה עבור הצינור שלך. זה עשוי להיות משהו פשוט כמו ענף עץ או משהו מסובך יותר כמו מסגרת A עם מערכת גלגלות.

לאחר מכן, תצטרכו למצוא אזור שבו המים יכולים להתנקז מראש המקלחת ולתוך מיכל או כיור אחר מבלי לסתום ניקוז או צינורות בביתכם.

בעת הקמת מקלחון נייד, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הוא כיצד תנקז את המים. אתה יכול להשתמש בדלי או להשתמש בצינור כדי לנקז את המים.

חברות שמתמחות בהקמת מקלחות ניידות

מקלחון נייד הוא סוג של מקלחון שניתן להקים בקלות במקומות שונים. השימוש הנפוץ ביותר למקלחון נייד הוא בחוץ, שם אין שירותים או מקלחות קבועים.

חלק מהחברות מתמחות בהקמה ובמכירה של מקלחונים מסוג זה. הם מציעים מגוון דגמים שונים לבחירה, כאשר חלקם יקרים יותר מאחרים.

חברות המתמחות בהקמת מקלחות ניידות הופכות פופולריות יותר בקרב אנשים שיש להם צרכים חיצוניים ואין להם גישה לחדרי שירותים או מקלחות קבועים או כאלה שצריכים להזיז את האוהלים שלהם בתדירות גבוהה.

תעשיית המקלחונים הניידים פורחת. מספר האנשים הזקוקים למקלחת ניידת גדל, וגם הביקוש למוצרים אלו גדל.

מקלחון נייד משמש לרוב במצבי חירום או כפתרון זמני. הם משמשים בדרך כלל אנשים שאין להם גישה לחדר שירותים מסורתי ומשמשים גם חניכים, מבקרים בפסטיבל ומטיילים. ניתן להקים מקלחונים ניידים בכל מקום עם מים וחשמל – הם נוחים מאוד.

By admin
דילוג לתוכן