ניקוי בקיטור הדרך להסיר כל לכלוך

ניקוי שטיח בקיטור

ניקוי בקיטור, המכונה גם ניקוי אדים, הוא תהליך המשתמש בקיטור בלחץ גבוה לניקוי וחיטוי משטחים.

תהליך ניקוי בקיטור יכול להתבצע במגוון כלים שונים. אחד הנפוצים ביותר הוא ספינת קיטור ידנית. ניתן להשתמש בכלי זה בסביבות רבות ושונות והוא קל לשימוש. כמה סוגים אחרים של שואבי קיטור כוללים: שמפו שטיחים, מקרצפים ושואבי אבק שהוסבו לשואב קיטור.

מנקי קיטור אינם מיועדים רק לשטיחים או לרצפות עץ. הם משמשים לכל דבר, החל מפנים רכב ועד משטחי מטבח, חלונות, תנורים וגרילים. יש אפילו כמה חברות שמתמחות בשימוש בקיטור בלחץ גבוה לדברים כמו הסרת גרפיטי מקירות לבנים או הסרת עובש ממדרכות בטון.

מנקי קיטור קיימים כבר זמן מה, אך הם נחשבו יקרים מדי עבור רוב משקי הבית. עם זאת, כיום המחירים ירדו ומנקי קיטור זולים יותר עבור רוב האנשים.

מה ההבדל בין ניקוי בקיטור לסוגים אחרים של ניקיון?

ניקוי בקיטור הוא סוג של ניקוי עמוק המשתמש בקיטור כדי להסיר לכלוך ולכלוך מפני השטח של כמעט כל משטח קשה. הוא יעיל יותר מסוגים אחרים של חומרי ניקוי מכיוון שניתן להשתמש בו על לכלוך וכתמים שלא ניתן להסיר בקלות בשיטות אחרות.

ההבדל העיקרי בין ניקוי בקיטור לסוגי ניקוי אחרים הוא האופן שבו הם מנקים. חומרי ניקוי בקיטור משתמשים באדי מים בטמפרטורה גבוהה לניקוי משטחים, בעוד שחומרי ניקוי אחרים משתמשים בממיסים או בחומרי ניקוי.

חומרי ניקוי בקיטור משמשים לעתים קרובות במסגרות מסחריות מכיוון שהם יעילים יותר משיטות ניקוי אחרות, כגון טאטוא יבש או ניגוב עם ספוג. ניתן להשתמש בהם לניקוי רצפות, ריפודים, קירות, משטחים ועוד!

אחד מסוגי הניקוי הנפוצים ביותר הוא ניקוי רטוב, המשתמש בסבון ומים או חומר ניקוי על מנת לנקות בדים או משטחים. שיטה זו לא תעבוד על כתמים שהוטבעו בחום או שמן, ולכן במקרים אלו יש להשתמש בשיטה אחרת כמו ניקוי יבש או ניקוי בקיטור.

באיזה מיכשור משתמשים בניקוי בקיטור?

ישנם סוגים רבים ושונים של ציוד שניתן להשתמש בהם לניקוי בקיטור, כגון שואב אבק, שמפו ומייבש שטיחים ומכונת שטיפה בלחץ.

מנקי קיטור הם לרוב חשמליים ומחוממים על ידי חשמל או גז. הם משתמשים בחום כדי להמיר מים לאדים, אשר לאחר מכן משחרר לכלוך, לכלוך וחומרים אחרים מפני השטח. לאחר מכן שואבים את האדים על ידי המכשיר.

ניתן להשתמש במגוון חיבורים למשימות שונות כגון חלונות, רצפות, קירות, רהיטים וכו'.

הסוג הנפוץ ביותר של שואב קיטור הוא שואב אבק שמותקן בתוכו מחולל קיטור. זה נעשה בדרך כלל על ידי הוספת מיכל מתכת, כמו קנקן קפה ישן, לשואב האבק. המיכל ממלא במים ומחמם על מנת לייצר אדים.

By admin
דילוג לתוכן